סניף מרכז וצפון:  1700-555-880 דוא"ל:  kinetixsport@gmail.com
  • עקבו אחרינו:
לרשימת הסניפיםהתקשרו אלינו

הגיע הזמן להתחיל לחיות בריא

הגיע הזמן להתחיל לחיות בריא

מעבר אל אורח חיים בריא הוא הרבה יותר מצמצום צריכת ממתקים או מוצרי מזון מהיר עשירים בשומן. חשוב להבהיר כי אורח חיים בריא אין פירושו שעליכם לחיות במצב תמידי של דיאטה. ההחלטה על מעבר לאורח חיים בריא היא החלטה על שינוי מחשבתי ושינוי של הרגלים. אנשים שמנהלים את חייהם בצורה בריאה עושים זאת לא מתוך מטרה לרדת במשקל אלא מתוך מטרה לשפר את איכות חייהם, להרגיש טוב יותר ובעיקר, ליהנות. 

חיים של בריאות מביאים עמם העדפה להכנת ארוחות ביתיות תוך שימוש בחומרי גלם טריים, הקפדה על ביצוע פעילות גופנית באופן קבוע, הפיכת שנת לילה טובה להרגל, קביעת שעת יקיצה נכונה, ייעוץ תזונתי ועוד. 

למה צריך לקבל החלטה על מעבר לאורח חיים בריא?

החיים בעולם המודרני עמוסים בגירויים ואלטרנטיבות מהירות ופשוטות. פעמים רבות, אנו מוצאים את עצמנו במצב של רעב, עייפות גופנית ותשישות נפשית. מצב זה מסתיים אצל רוב האנשים בשתייה של עוד כוס קפה וארוחת מזון מהיר עתירה שומן וקלוריות. מזון מעובד עתיר שומן נגיש לנו בכל פינה, אנו מורגלים בסוג המזון הזה ומתקשים לסרב לו מסיבות פיזיות ונפשיות. יחד עם צריכת קלוריות שאינה הולמת את צרכי הגוף, מעט מאוד אנשים מקפידים על ביצוע פעילות גופנית קבוע  ובריאה. 

מצחיקה ונכונה הטענה שאנחנו מטפלים ברכב שלנו טוב יותר מאשר בגופנו. איש לא יחשוב שנכון יהיה לתדלק את הרכב באופן קבוע בדלק לא איכותי שמזיק לו ומקצר את חייו, אנחנו בוחרים בדלק הטוב ביותר. אם כן, נשאלת השאלה מדוע איננו דואגים באותה המידה לגופנו? כולנו יודעים עד כמה מאכלים מטוגנים בשמן עמוק אינם בריאים ועד כמה חשובה פעילות גופנית, אך בכל זאת, אנחנו נכנעים לחשקים ועצלות. 

מדוע חשוב לחיות בריא?

הרגלים לא בריאים בגיל צעיר מתפתחים להרגלים קבועים אותם תתקשו לשנות בגיל מבוגר. בחירה בתזונה לא בריאה תגרום לשחיקה איטית אך בטוחה של המצב הבריאותי והנפשי. תאי השומן בגוף מתרחבים ומתרבים, השרירים נחלשים ומתיישנים. כיום, ללא מעבר לאורח חיים בריא תמצאו את עצמכם מתמודדים עם מצבים של חולי ופגיעה באיכות החיים כבר בגילאי 40 ו-50. לעומת זאת, אלו המנהלים אורח חיים בריא נהנים מאיכות חיים למשך שנים רבות יותר. 

ייעוץ תזונתי יחד עם הרכבת תכנית אימון מתאימה יביאו להפחתת הסיכון לחלות במחלות, ישפרו את איכות החיים וימלאו אתכם באנרגיה. כאשר אתם אוכלים בריא ומפעילים את מערכת השרירים באופן קבוע, זרימת הדם בגוף טובה יותר, הפעילות המטבולית תקינה, הגוף שומר על משקל תקין והתחושה הכללית טובה יותר. אורח חיים בריא הוא הדרך להרגיש טוב יותר, להתמלא באנרגיה ולהיות מלאים בביטחון עצמי. 

מה כדאי לאכול?

טעות תהיה לחשוב שתזונה בריאה משמעה אוכל לא טעים. ייעוץ תזונתי משמעו צריכת מזון בכמויות נכונות וסבירות, בחירה נכונה של חומרי גלם איכותיים וטריים, צמצום צריכה של חומרים מזיקים ואף רעילים, אכילה בשעות הנכונות בעבור הגוף (הימנעות מאכילת ארוחות גדולות בשעות הלילה). מהר מאוד תגלו שאפשר ליהנות מאוכל טוב וטעים גם כאשר מנהלים אורח חיים בריא.

לייעוץ תזונתי - מכון קינטיקס 1700-555-880

ייעוץ תזונתי - מכון קינטיקס