סניף מרכז וצפון:  1700-555-880 דוא"ל:  kinetixsport@gmail.com
  • עקבו אחרינו:
לרשימת הסניפיםהתקשרו אלינו

איתן קנפו

איתן, פיזיותרפיסט מוסמך בעל תואר B.P.T הינו בוגר תואר ראשון לפיזיותרפיה של הפקולטה למדעי הבריאות באוניברסיטת אריאל משנת 2009.

בנוסף לעבודתו במכון קינטיקס, איתן משמש כפיזיותרפיסט ראשי במערך הרפואי של מחלקת הבוגרים והנוער במועדון הכדורגל מכבי ת"א. ב 2012-2013 שימש כפיזיותרפיסט של איגוד הכדורסל וליווה את נבחרת הקדטים של ישראל באימוניהם במכון וינגייט, בטורנירים בחו"ל ובאליפות אירופה. במסגרת עבודתו עם ספורטאים, טיפל במגוון רחב של פציעות כגון נקעים בקרסול, "דורבן", מתיחות וקרעים של רצועות, שרירים וגידים, כאבי ברכיים, שברי מאמץ, מתיחות ודלקות במפשעות, חוסר איזון שרירי ושיקום לאחר ניתוחים.

איתן מקפיד לצאת באופן תדיר להשתלמויות וקורסים מקצועיים בתחום הפיזיותרפיה. בין הקורסים שעבר: אבחון וטיפול בפציעות ספורט רביע עליון ותחתון כולל טכניקות חבישה, דיקור יבש, ודיקור מערבי. בין השנים 2009-2013 טיפל בחיילים ובמבוטחי כל קופות החולים והתמקצע בטיפול בכאבי צוואר וגב תחתון, פריצות דיסק, דלקות כתפיים, 'מרפק טניס', פציעות שורש וכף יד ובשיקום לאחר שברים, ניתוחים ותאונות דרכים.

כמו כן, איתן הינו מדריך כושר מוסמך מטעם מכון וינגייט עם ניסיון של 12 שנים בתחום כמדריך ומאמן אישי במכונים המובילים בארץ. כמי שהגיע לתחום הפיזיותרפיה מתחום הכושר הגופני, איתן מאמין בשילוב של שני התחומים בדרך לשיקום מוצלח ותוצאות מרביות ע"י תוכנית טיפול ותרגול ייחודית לפי מטרותיו של המטופל .

איתן קנפו