סניף מרכז וצפון:  1700-555-880 דוא"ל:  kinetixsport@gmail.com
  • עקבו אחרינו:
לרשימת הסניפיםהתקשרו אלינו

פילאטיס שיקומי - טיפולי

הפילאטיס השיקומי / טיפולי מיועד לכל מי שסובל מבעיות אורטופדיות !!! 

הפילאטיס השיקומי מתאים לספורטאים המשתקמים מפציעה, ולכל המעוניינים לחזק שרירי ליבה. מכיוון שמדובר בפילאטיס בגישה שיקומית, האימון מותאם אישית תוך מטרה להקל על כאבים מגוונים שמקורם בעמוד השדרה, כתפיים, ברכיים ועוד.

פילאטיס רפואי ושיקומי במכון קינטיקס

לאחר אבחון פיזיותרפי אשר נמשך 60 דקות, נקבעת תוכנית אישית בהתאמה לממצאים ומטרות המתאמן ו/או המשוקם. האימון עצמו הוא אישי [אחד על אחד], נמשך 45 דקות ומתבצע באמצעות פיזיותרפיסטית מוסמכת ומדריכת פילאטיס [עיין בקטגוריית ה'צוות']. האימון מכיל תרגילים רבים ומגוונים מהרפרטואר העשיר של עולם הפילאטיס, ומשלב טכניקות שיקום מתקדמות.

במהלך האימון ישולבו מגוון אביזרים אשר תורמים לחיזוק שרירי הליבה, עיצוב וחיטוב כל שרירי הגוף, וכן הגמשה והארכת רקמות החיבור והשרירים. הפילאטיס הרפואי שיקומי אשר ניתן במכון קינטיקס תורם לשיפור הכוח, הקואורדינציה, שיווי המשקל והיציבה, ומסייע רבות בהפחתת כאבים ומניעת פציעות.

מדוע כדאי לבצע פילאטיס שיקומי במכון קינטיקס? מכון קינטיקס נחשב למכון המוביל בישראל בכל הנוגע לשיקום אורטופדי.

ייחודיותו של המכון באה לביטוי במספר היבטים:

  • כל טיפול הינו של 60 דק' עם פיזיותרפיסט מוסמך ומנוסה בשיטת 'אחד על אחד'.
  • במכון עובדים בשיתוף פעולה שוטף והדוק צוות מומחים בכיר ומנוסה בפיזיותרפיה, פיזיולוגיה, ביומכניקה ושיקום אתלטי. שיתוף פעולה זה מסייע באבחון וטיפול יעיל, בטוח ומהיר. כל אבחון ו/או טיפול נמשך גם הוא 60 דק' ומתבצע באמצעות מומחים.
  • המכון מצויד במכשור המתקדם בעולם בתחומי הפיזיותרפיה ורפואת הספורט.
  • מכון קינטיקס הינו היחיד בישראל בו פועלת מחלקה ל'שיקום אתלטי' אליה עובר כל מטופל עם סיום הליך הפיזיותרפיה, לקראת חזרתו לפעילות הספורטיבית. בסיום הליך השיקום האתלטי הספורטאי חוזר מוכן לחלוטין לפעילות ספורטיבית תחרותית.

צוות המכון מזמין אתכם לפגישה התרשמות ראשונית לא מחייבת. לפרטים נוספים צרו קשר בקטגוריית 'צור קשר' או התקשרו ישירות למכון 03-9514445

פילאטיס שיקומי טיפולי