סניף מרכז וצפון:  1700-555-880 דוא"ל:  kinetixsport@gmail.com
  • עקבו אחרינו:
לרשימת הסניפיםהתקשרו אלינו

פיזיותרפיה

מחלקת הפיזיותרפיה של מכון קינטיקס מתמחה באבחון ושיקום פציעות ספורט

לייעוץ חייגו עכשיו: 03-9514445

פיזיותרפיה בקינטיקס כוללת מגוון שיטות טיפול חדשניות ומכשור אבחוני וטיפולי מהמתקדמים בעולם. צוות הפיזיותרפיסטים המנוסה שלנו מטפל במקצועיות ובאנושיות רבה במגוון פגיעות במערכת השלד השרירים והמפרקים. כל הפיזיותרפיסטים של מחלקת הפיזיותרפיה של קינטיקס נבחרו בקפידה ובנוסף ללימודיהם האקדמיים ותעודות ההסמכה הרשמיות של משרד הבריאות, עברו הסמכות וקורסים מתקדמים בתחומי טיפול מגוונים.

בנוסף לעבודתם בקינטיקס כל הפיזיותרפיסטים שלנו עובדים בקבוצות הספורט המובילות בישראל בענפי ספורט מגוונים כגון: כדורגל, כדורסל, כדוריד ועוד. טובי הספורטאים בישראל סומכים על צוות הפיזיותרפיסטים של קינטיקס המחזיר אותם לפעילות בצורה יעילה ובטוחה. 

המפגש הראשוני עם הפיזיותרפיסט כולל בדיקה קלינית יסודית ומעבר יסודי על חומר רפואי בכדי לגבש את תוכנית הטיפול האידיאלית. כל הטיפולים הם בשיטת 'אחד על אחד' ונמשכים שעה מלאה. 

מיד בסיום טיפולי הפיזיותרפיה מועבר המטופל בתיאום מלא למחלקה לשיקום תנועתי, שם מתבצע השלב השיקומי האחרון. שלב זה מתבצע על ידי משקמים תנועתיים באולמות ממוזגים רחבי ידיים, בחדר כושר, בבריכה שיקומית, בחוף הים ובמגרשי ספורט ספציפיים לענף.

הליך פיזיותרפיה ייחודי זה מאפשר למטופל לחזור בהצלחה ובבטחה לספורט תחרותי, חובבני ולשגרת חיי היומיום. שיטה טיפולית זו הינה ייחודית למכון קינטיקס ופותחה במשך שנים רבות ובהצלחה רבה על ידי ד"ר ירון ברק. ניתן לקבל פרטים נוספים על מגוון הפציעות בהן אנו מטפלים ניתן למצוא בקטגוריית פציעות הספורט המטופלות במכון.