סניף מרכז וצפון:  1700-555-880 דוא"ל:  kinetixsport@gmail.com
  • עקבו אחרינו:
לרשימת הסניפיםהתקשרו אלינו

מבדקים פיזיולוגיים

מכון קינטיקס המכון המוביל בישראל במבדקים פיזיולוגיים ומבדקי יכולת לספורטאים וקבוצות. ד"ר ירון ברק מבצע ומנתח אישית את כל המבדקים הפיזיולוגיים. על מנת להתרשם לחצו כאן כדי להתרשם ממערכות המדידה פיזיולוגיות שלנו. 

המבדקים נועדו לתת מענה מדעי לאחת משתי המטרות הבאות:

1. אבחון פיזיולוגי ואתלטי אישי: האבחון כולל מעטפת מדעית רחבה של מבדקי יכולת גופנית, המסייעת לזהות את החוזקות והחולשות של כל ספורטאי, להשוות את יכולותיו לנורמות בינלאומיות [מצויות בידינו לכל ענף ולכל גיל] וכך להתאים לספורטאי את תוכנית האימונים האופטימאליות.

המבדקים כוללים תחקור שגרת אימון תזונה ומנוחה, בדיקות אורתופדיות למציאת פתולוגיות מפרקיות ושריריות, בדיקות יציבה וכן את המבדקים הממוחשבים הבאים: כוח, שיווי משקל, מהירות, זריזות, כוח מתפרץ, דופק מאמץ, סף חומצת חלב.

מכון קינטיקס המלווה מקרוב ספורטאים תחרותיים רבים ממגוון ענפים, מקפיד לבצע את מעטפת המבדקים הפיזיולוגיים אחת לתקופה קצובה בכדי לעקוב מקרוב ובצורה מדעית אחר התקדמותו של המתאמן ואחר יעילות האימונים.

2. מבדקי יכולת ממוחשבים לקבוצות ספורט: מכון קינטיקס מבצע מזה שנים רבות מבדקים פיזיולוגיים ממוחשבים לכל קבוצות הצמרת של הספורט הישראלי בענפי ספורט מגוונים. המבדקים מתבצעים במכון ו/או במגרשי האימון של הקבוצות.

המבדקים כוללים את סדרת המבדקים הממוחשבים הבאה: אבחון כוח איזוקינטי ממוחשב, מבדקי מהירות, זריזות, כוח מתפרץ, מהירות תגובה לראיה, זריזות רגליים.

כל המבדקים מתבצעים באמצעות מערכות המדידה הממוחשבות המתקדמות בעולם. בסיום המבדקים ייכתב דו"ח מפורט המתייחס לתוצאותיו של כל שחקן בנפרד, כולל המלצות מקצועיות יישומיות.

לפירוט המבדקים לקבוצות בקרו בקישור הבא. 

לסרטון המחשה של ביצוע מבדקים במגרשי אימון לחץ כאן

אתם מוזמנים להתרשם מכל אחד מהמבדקים מהמשך העמוד.