סניף מרכז וצפון:  1700-555-880 דוא"ל:  kinetixsport@gmail.com
  • עקבו אחרינו:
לרשימת הסניפיםהתקשרו אלינו

אבחון פיזיותרפי

מחלקת הפיזיותרפיה של מכון קינטיקס מתמחה באבחון ושיקום פציעות מכל הסוגים.

צוות פיזיותרפיסטים מקצועי, מנוסה ואדיב מטפל במקצועיות ובאנושיות רבה במגוון פגיעות במערכת השלד השרירים והמפרקים. טובי הספורטאים בישראל סומכים על צוות הפיזיותרפיסטים של קינטיקס המחזיר אותם לפעילות תחרותית בצורה יעילה ובטוחה.

פגישה ראשונית עם הפיזיותרפיסט

המפגש הראשוני עם הפיזיותרפיסט מתחיל בתחקור יסודי של המקרה על מנת להבין לעומק את הרקע והגורמים לפגיעה. בהמשך מתבצעת בדיקה קלינית יסודית בעקבותיה מתגבשת תוכנית טיפול. כל הטיפולים הם בשיטת 'אחד על אחד', נמשכים שעה מלאה, וכוללים את שיטות הטיפול ואת המכשור האבחוני והטיפולי המתקדמים בעולם.

מכשור מתקדם

מכשור זה מאפשר לאבחן בצורה ממוחשבת ומהימנה כוח, יציבה, שיווי משקל ותפקוד מוטורי. בין מגוון מכשירי האבחון מצוי במכון קינטיקס דינמומטר איזוקינטי מסוג Biodex. דינמומטר זה משמש למדידות ממוחשבות של כוח ולמדידות ממוחשבות של תפקוד כלל מפרקי הגוף. מכשיר זה נחשב ליעיל והמהימן בעולם לצורך ביצוע אבחון ושיקום של מערכת השלד והשרירים.

התהליך השיקומי

מיד עם סיומם של טיפולי הפיזיותרפיה מועבר המטופל תוך תיאום מלא למחלקה לשיקום תנועתי, שם מתבצע השלב השיקומי האחרון המאפשר לחזור בהצלחה ובבטחה לספורט תחרותי, חובבני ולשגרת חיי היומיום. הליך ייחודי זה פותח במשך שנים רבות בהצלחה רבה על ידי ד"ר ברק המעורב אישית בהליך השיקום התנועתי. שלב זה של שיקום תנועתי מתבצע באולמות ממוזגים, בבריכה ובמתקנים מגוונים נוספים התואמים את שגרת פעילותו של המשוקם.

  • אבחון פיזיותרפי בברך
  • אבחון פיזיותרפי כאבי ברכיים
  • אבחון פיזיותרפי בגב