סניף מרכז וצפון:  1700-555-880 דוא"ל:  kinetixsport@gmail.com
  • עקבו אחרינו:
לרשימת הסניפיםהתקשרו אלינו

שירותי אבחון

אבחון אורתופדי:

האבחון נמשך 30 או 60 דקות על פי בחירת הלקוח. האבחון כולל את תחקור הגורמים לפגיעה, מעבר יסודי על חומר רפואי קודם, אבחנה יסודית של האזור הפגוע וכן ביצוע מבחנים קליניים מקיפים. לרשות ד"ר ברק המכשור האבחוני והטיפולי המתקדם בעולם הכולל בין היתר מבדקי כוח איזו קינטיים ממוחשבים. בסיום האבחון יכתוב ד"ר ברק דו"ח סיכום מפורט הכולל אבחנות והמלצות טיפוליות המועברות על ידו לצוות המטפלים הבכיר של קינטיקס.

אבחון פיזיותרפי:

צוות הפיזיותרפיסטים הבכיר של מכון קינטיקס מתמחה באבחון ושיקום פציעות מכל הסוגים. האבחון הראשוני כולל תחקור יסודי של המקרה על מנת להבין את הרקע והגורמים לפגיעה, מעבר יסודי על חומר רפואי ואבחוני ובדיקות קליניות מקיפות.

האבחונים נמשכים שעה מלא וכוללים את המכשור האבחוני המתקדמים בעולם. טיפולי הפיזיותרפיה גם הם נמשכים שעה מלאה בשיטת 'אחד על אחד' וכוללים את שיטות הטיפול ואת המכשור הטיפולי המתקדמים ביותר. עם סיום טיפולי הפיזיותרפיה מועבר המטופל תוך תיאום מלא למחלקה לשיקום תנועתי, שם מתבצע השלב השיקומי האחרון המאפשר לחזור בהצלחה ובבטחה לספורט תחרותי, חובבני ולשגרת חיי היומיום.

אבחון פיזיולוגי

ד"ר ירון ברק [בוקי], פיזיולוג ספורט העובד שנים רבות עם טובי הספורטאים בישראל, מבצע באופן אישי אבחון פיזיולוגי לספורטאים. האבחון מתחיל במילוי ראשוני של שאלון אינטרנטי מקיף של פעילותכם הספורטיבית, שגרת מנוחה, תזונה ואימונים. האבחון במכון כולל שעה מלאה של איסוף נתונים באמצעות מערכות המדידה הממוחשבות המתקדמות בעולם אשר מודדות: מהירות ריצה, גובה ניתור, מהירות תגובה לראיה, זריזות רגליים ובדיקות כוח ממוחשבות.

כמו כן יימדדו גם:

משקל ואחוזי שומן, טווחי תנועה שריריים ומפרקיים, בדיקת יציבה סטטית ודינאמית ותפקוד שרירים יציבתיים. שיטת אבחון יסודית זו מאפשרת לד"ר ברק לאבחן את הפוטנציאל התחרותי של הספורטאי ולהשוות את תוצאותיו לנורמות בינלאומיות המצויות ברשותנו לכל ענף ולכל גיל. בהתאמה לתוצאות, ד"ר ברק יתאים לכם את תוכנית האימון המיטבית.

מכון קינטיקס מבצע אבחונים מקיפים וייחודיים בשלושה תחומים: אבחון אורתופדי, אבחון פיזיותרפי ואבחון פיזיולוגי. האבחונים הפיזיותרפיים מתבצעים על ידי צוות פיזיותרפיסטים בכיר המתמחה באבחון ושיקום פציעות ספורט. לפרטים נוספים חייגו:

1700-555-880